Aktüelim Uygulama ile tüm mağazalar bir arada!

👠Aktüel ürünler kataloğu uygulamamız Türkiye'de on binlerce şubesi bulunan markaların, marketlerin ve mağazaların haftalık veya aylık olarak yayınladıkları katalogları bir arada barındırır. İndirimli aktüel ürünlere ait broşürleri, katalogları, insertleri anlık olarak cep telefonunuzdan veya tabletinizden takip edebilirsiniz. Aktüel ürünler kataloğu anlık olarak artık cebinizde!

☂️Ücretsiz olarak indireceğiniz bu aktüel uygulaması ile yüklü olan markaların, market veya mağazaların indirimli aktüel ürünlerini içeren broşürleri, katalogları, insertleri eklendiğinde cep telefonunuza veya tabletinize anlık bildiğim olarak gelecektir. BİM aktüel, ŞOK aktüel, A101 aktüel ürünler kataloğu gibi bütün markaların kataloglarını görebilirsiniz.

⚡️Ayrıca hangi markanın broşürü veya aktüel ürünler kataloğu eklendiğinde bildirim almak istediğinizi de seçebilirsiniz. Böylece ilgilenmediğiniz bir markanın broşürü eklediğinde bildirim alarak rahatsız olmamış olursunuz.

⚡️Bildirimleri detaylı olarak kişiselleştirebilirsiniz. Uygulama üzerinden bildirimleri tamamen kapatabileceğiniz gibi isterseniz sesli/sessiz veya titreşimli/titreşimsiz olarak da ayarlayabilirsiniz. Aktüelim farkıyla tüm özelliklere erişin!

⚡️İlgilendiğiniz markaları favorilerinize ekleyebilirsiniz. Bu bölümde sadece favorilerinize eklediğiniz markalara ait katalogları, broşürleri veya insertleri görüntüleyebilirsiniz.

❗️Aktüel ürünler kataloğu uygulamanın indirilmesi ve kullanılması halinde, uygulamayı indiren ve kullanan kullanıcılar, uygulamada yer alan firmalara ait broşürlerin ilgili firmalar tarafından değil, 3. şahıslar tarafından temin edilip yayınlandığını ve broşürlerde oluşabilecek hatalardan dolayı firmaların sorumlu olmadığını kabul etmiş sayılır. Uygulamada yer alan firmaların talep etmesi halinde firmalar uygulamadan kaldırılacaktır.

Was this article helpful?